تبلیغات
راه ناتمام
راه ناتمام
ما پیروز خواهیم شد

بیانیه بسیج دانشجویی در اعتراض به عدم برخورد با سران فتنه

 به مناسبت حوادث روز گذشته

 پس از راهپیمایی با شکوه 22 بهمن ماه امسال که ملت ایران علاوه بر تجدید بیعت با رهبر عزیز انقلاب و آرمان‌های امام راحل توانستند جهانیان را بار دیگر متحیر نمایندو بصیرتشان را به رخ تاریخ بکشند و نیز پس از بیداری اخیر ملت‌های اسلامی منطقه که باعث سقوط و فرار دیکتاتورهای دست نشانده امریکا و غرب گردید اربابان سرخورده امریکاییو انگلیسی فتنه 88 تمام تلاش خود را نمودند تا بلکه روح دوباره‌ای به جسد بی‌جان این جریان رسوا بدمند و با هجمه رسانه‌ای گسترده سعی کردند تا روحیه‌ای به اندک طرفداران خود بدهند تا بلکه اندکی از این شکست‌های پیاپی پارسال و امسالشان در کشور و منطقهرا بتوانند جبران کنند. عروسک‌های فتنه شب بازی آن‌ها نیز با صدور بیانیه‌های متوهمانه سعی در القاء اهداف اربابانشان نمودند تا خوش خدمتی دیگری در کارنامه‌یشان ثبت کنند.

 

اما این بار نیز به فضل پروردگار متعال ناتوانی و عجز شدید غرب ازفهم مناسبات «ایران»و «خاورمیانهجدید اسلامی»محرز شد و علی رغم تبلیغات کم سابقه رسانه‌هایدشمن، اینعناصر ورشکسته و منافقین داخلی و خارجی با بی اعتنایی ملت مواجه شده و بار دیگر تنها ماندند. آن‌ها موج اسلام خواهی و غرب‌ستیزی بوجود آمده در منطقه را نفهمیدند و به همین دلیل نتوانستند درک کنند که جریانی که از ابتدا برای حفظ منافع غرب در کشور بوجود آمده بوداز قیام استکبارستیزانه مردم مصر و پیروزی مجدد و درخشان انقلاب اسلامی در این «خاورمیانه جدید» ناراحت استو به بهانه آن وارد خیابان نمی شود.آن‌ها درک نکردند که بسیاری از مردمی که در ابتدا همراه این جریان بودند متوجه دروغ‌گویی آن‌ها شده‌اند و دیگر برای سخنان آن‌ها ارزشی قائل نیستند. این مردم ایران هستند که طرفداران واقعی خط امام اند و یقینا 22 بهمن ماه یعنی سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را برای تجدید بیعت با خون شهیدان و تظاهرات دشمن‌شکن‌شان انتخاب می‌کنند. انتخاب دیروز به عنوان روز راهپیمایی سند محکم دیگری بر ترس جنایتکاران از حضور در میان مردم و نفرت آنان از حضرت روح اللهبود.

 

اما این افراد که تقریبا از دست یابی به تمام اهداف خود باز مانده بودند اقدام به جنایتشنیع جدیدی نموده و با فرصت اندکی که در جریان تظاهرات کم تعداد دیروز بدست آوردند اقدام به ترور یکی از دانشجویان مظلوم بسیجیو زخمی نمودن دو تن دیگر از شهروندان عزیزمان نمودند که این شهادت دردناک باعث تألم شدید جبهه انقلاب و خشم بیش از پیش آنان از دشمنان داخلی و خارجی شد.

 

این خشم انقلابی این بار نمی تواند و نباید فرو بنشیند.بی تردید عدم برخورد جدی و قضایی با سران جنایتکار و خائن فتنه پس از حماسه نهم دی ماه سال 88 –که به فرموده مقام معظم رهبری حجت را بر مسئولین تمام کرد- زمینه وقوع جنایت دیروزرا فراهم آورد. مسئولیت قوه قضائیه با وقوع این جنایت سنگین‌تر از پیش گشته و این قوه باید در آینده پاسخگوی خدای متعال و تاریخ به خاطر سهل گیری‌اش نسبت به این افراد خائن و جنایتکار باشد. در صورت عدم برخورد با این افراد چه کسی تضمین می کند دوباره چنین جنایتی رخ ندهد؟ چه کسی پاسخگوی معطل ماندن مردم شهر در ترافیک دیروز و ناامنی بوجود آمده توسط این افراد است؟ چه کسی باید با توهین‌هایی که این افراد به نظام اسلامی می‌نمایند و قلب خانواده‌های شهدا را به درد می آورند مقابله کند؟ تا کی باید به خاطر لجاجت عده اندکی این چنین کوتاه بیائیم؟ هنگامی که تمام کشورهای منطقه و امت‌های مستقل اسلامی سعی در تقویت ارتباط فکری و اقتصادی با کشور ما دارند اعدام انقلابی چند فرد بی مقدار و خائن به اسلام و ایران نه فقط ضربه‌ای به وجهه نظام در نزد ملت‌ها نمی زند بلکه باعث ثابت شدن جدیت آن در برخورد قاطع با دشمنان اسلام و مسلمین می‌گردد.

 

پس حقیقتاًدلیل تساهل در برخورد با این جریان چیست؟ چرا باید جریانی که جرأت ندارد در یک روز تعطیل و در یک محل مشخص تجمع نماید و سعی دارد با ایجاد ترافیک و قرار دادن خود در مسیر مردمی که به خانه‌هایشان باز می گردند برای خود جمعیت سازی کندمسامحه کنیم؟ در روزگاری که مردم منطقه دیکتاتوری‌های امریکایی کشورشان را به سطل زباله تاریخ می اندازند ما چه مشکلی داریم که این عروسک‌هایی راکه حاضر به پذیرش رأی مردم نیستند به سزای عملشان نمی‌رسانیم؟ دل ملت ما تا کی باید به خاطر جنایاتی که این افراد مرتکب می شوند خون باشد؟باید به مسئولین این قوه عرض کنیم جز طرفداران قلیل امریکا و اندکی افراد لجوج کسی برای این جریان باقی نمانده است و امروز روز برخورد قاطع با آن‌هاست.نام این افراد دیگر منافق نیست بلکه کفر آشکار و محاربه علنی آنان با اسلام روشن شده و بر کسی پوشیده نیست.

 

فَمَا لَكُمْ فِی الْمُنَافِقِینَ فِئَتَیْنِ وَاللَّهُ أَرْكَسَهُم بِمَا كَسَبُوا أَتُرِیدُونَ أَن تَهْدُوا مَنْ أَضَلَّ اللَّهُ وَ مَن یُضْلِلِ اللَّهُ فَلَن تَجِدَ لَهُ سَبِیلًا

 

چرا درباره منافقین دو دسته شده‌اید؟! (بعضی جنگ با آنها را ممنوع، و بعضی مجاز می‌دانید.) در حالی که خداوند بخاطر اعمالشان، (افکار) آنها را کاملاً وارونه کرده است! آیا شما می‌خواهید کسانی را که خداوند (بر اثر اعمال زشتشان) گمراه کرده، هدایت کنید؟! در حالی که هر کس را خداوند گمراه کند، راهی برای او نخواهی یافت. (نساء 88)

 
طبقه بندی: جنبش سبز، اخبار،
برچسب ها: فتنه گران، 25 بهمن، بهمن، بی بی سی، منافق، مجازات فتنه گر،
ارسال در تاریخ 27 بهمن 89 توسط راه ناتمام
قالب وبلاگ