تبلیغات
راه ناتمام
راه ناتمام
ما پیروز خواهیم شد

روزگار غریبی است نازنین...

حالا بهتر می فهمم استکبار یعنی چی؟ حالا میفهمم وقتی امام خمینی و امام خامنه ای میگن استکبار ستیزی یعنی چی؟ اصلا حالا معنی مستکبر رو میشه فهمید. حالا میشه قرآن رو درک کرد وقتی فرعون و استکبارش رو توصیف میکنه...

9 سال پیش یه جنایت بزرگ رو صحنه سازی کردند و به بهانه دستگیری عوامل خیالیش - اون هم از بین مسلمون ها-  به کشورهای اسلامی لشگر کشی کردند! زن و مرد و بچه و پیرو جوون رو به خاک و خون کشیدند به بهانه مبارزه با مسببین یک دروغ بزرگ!!

"مسلمانان" غارت شدند.

"مسلمانان" کشته شدند

"مسلمانان" قتل عام شدند

به پیامبر "مسلمانان" اهانت شد

قبور مطهر پیشوایان "مسلمانان" تخریب شد

به کتاب مقدس "مسلمانان" اهانت شد

هرچه خواستند کردند ... خون دستانشان را ناشسته، آمدند ، نشستند در قاب نگاه مردم دنیا و ادعای حقوق بشر کردند. ادعای آزادی کردند. ادعای بشردوستی کردند. برای زنان مسلمان و حقوق شان اشک ریختند.

گرگ بودند در لباس میش!

تا توانستند به مردم دنیا از بالا نگاه کردند. نشستند دنیا را و کشورهایش را تقسیم کردند. خودشان شدند جهان اول! جهان درجه یک! جهان بیست! بقیه شدند جهان سوم! جهان عقب مانده! جهان بی ارزش!

تا همان دیروز وقتی عده ای از خودشان بدتر خواستند به کتاب مقدس 1میلیارد انسان اهانت کنند، باز هم آمدند به مردم دنیا گفتند اگر به کتاب مقدس مسلمانان توهین شود جان سربازانمان در کشورهایشان! در خطر خواهد افتاد. کسی نپرسید که سربازانتان در کشورهای مسلمانان چه میکنند!؟ کسی نپرسید سربازان تان در این 9 سال چند میلیون یا چند هزار مسلمان را از حق حیات محروم کردند؟ دسته دسته کودک مسلمان را با آغوش خاک همبازی کردند اما باز هم این مسمانان بودند که دنیا را تهدید می کردند. این دین اسلام بود که متهم بود.

حکایت ، حکایت خون نیست – که هست-... حکایت، حکایت خاک نیست – که هست-... قصه قصه ی ذلت و عزت است. قصه قصه ی زیر بار حرف زور نرفتن است. قصه قصه کربلاست.

 "یعنی همه آنچه که دارم را خواهم داد اما عزت ام هرگز رها نخواهم کرد. حتی به قیمت خون کودک 6 ماهه ام. حتی به بهای کشیدن چادر از سر خواهرم... حتی به قیمت اسارت دخترم..."

 برادر و خواهر مسلمانم! آنچه که بیش از همه قلب انسان را به درد می آورد. سکوت است. غفلت است. دیدن و دم برنیاوردن است... امروزعاشورا ست. امروز باید به میدان نبرد آیی و دشمنان حسین را قلع و قمع کنی. مگر نه اینکه در زیارت عاشورا می خوانیم "اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک" ... وقتی میدان جهاد با ظالمان برمحمد وآل محمد پیش روست، دیگر لعن به تنهایی کفایت نمی کند!

پس یا حسین...
طبقه بندی: سیاسی،
برچسب ها: اهانت به قران، مسلمانان و مظلومیت،
ارسال در تاریخ 23 شهریور 89 توسط راه ناتمام
قالب وبلاگ