تبلیغات
راه ناتمام
راه ناتمام
ما پیروز خواهیم شد

مهدی کروبی : شما با شیخ اصلاحات تماس گرفتید ایشان در حال حاضر خواب می باشند لطفا پس از شنیدن صدای خرخر پیام خود را بگذارید.

میرحسین موسوی :ملت چیزپرورایران .شما با مهندس موسوی تماس گرفته اید .متاسفانه یکی از برادران ما یعنی عبدالمالک ریگی را مظلومانه به شهادت رساندند.میگویند تروریست بوده است .بر فرض که تروریست بوده آدم که نکشته است و ....لطفا پس از شنیدن صدای چیز پیغام خود را بگذارید و منتظر بیانیه های بعدی باشید .

هاشمی رفسنجانی : شما با پیامگیر سردار بازندگی تماس گرفته‌اید. ایشان در حال حاضر مشغول مذاکرات پشت پرده هستند .لطفا تا روشن شدن مواضع ایشان منتظر بمانید.

مهدی هاشمی : شما با مهدی هاشمی رفسنجانی پسر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام تماس گرفته اید .اینجانب به کسی پاسخ نمی دهم و پاسخگوی هیچ کس هم نیستم حتی به قوه قضاییه هم پاسخ نمی دهم چه رسد به شما .

عطا ا... مهاجرانی : شما با اتاق فکر خارج از کشور تماس گرفته اید بنده در حال فکر کردن هستم لطفا برای تماس با بنده به خیابان ها بیایید و فریاد بزنید.

مسعود رجوی :با سلام بر ملت قهرمان.بنده چند سالی است که گم شده ام هر که نشانی از من دارد با همین شماره تلفن تماس بگیرد و پیغام بگذارد.

محمد خاتمی :با سلام ...شما با محمد خاتمی تماس گرفته اید .بنده در راستای گفتگوی تمدن ها در حال مذاکره با چند صهیونیست هستم و نمی توانم با شما گفتگو کنم لطفا دیگر تماس نگیرید.

زهرا رهنورد :شما با پروفسور زهرا رهنورد تماس گرفته اید اگر زن هستی شماره 1 را فشار دهید و اگر نیستید تماس شما خود خود قطع می شود.

جاسبی :شما با دکتر جاسبی تماس گرفته اید بنده در حال حاضر درحال وقف بیت المال می باشم لطفا  پس از شنیدن صدای بوق پیام خود را  بگذارید.

اسفندیار مشایی:شما با پیامگیر رییس جمهور مشایی تماس گرفته‌اید لطفا 4 سال منتظر بمانید.

http://labkhandesiasi.blogfa.com
طبقه بندی: جنبش سبز، سیاسی،
ارسال در تاریخ 16 مرداد 89 توسط راه ناتمام
قالب وبلاگ