تبلیغات
راه ناتمام
راه ناتمام
ما پیروز خواهیم شد

رئیس بسیج خواهران كشور گفت: اگر زنی فقط به فكر زیبایی و آشكار كردن زیبایی‌هایش در خارج از خانه باشد، ‌بعد از اینكه زیبایی خود را از دست داد و به سن پیری رسید،‌ دچار افسردگی می‌شود.

مینو اصلانی در گفت‌وگو با فارس ،در خصوص وضعیت حجاب و عفاف در جامعه اظهار داشت: با توجه به اینكه رعایت حجاب و عفاف در جامعه ما بسیار مهم است، مردم نمی‌توانند مظاهر بی‌حجابی را تحمل كنند.

وی در ادامه این مطلب با ابراز تأسف از اینكه امروزه در خیابان‌های شهر شاهد ناهنجاری‌هایی در زمینه فرهنگ حجاب و عفاف هستیم، تأكید كرد: زن مسلمان ذاتاً بدحجاب نیست؛ در واقع تشویق و ترویج بدحجابی‌ به طور مستقیم از طرف دشمنان اشاعه می‌شود و وظیفه ماست كه با استفاده از راه‌های مناسب با آن مبارزه كنیم.

رئیس بسیج خواهران كشور گفت: تأكید بر پوشش مناسب زنان كارمند در دستگاه‌های دولتی و دانشگاه‌ها از جمله اقداماتی است كه دولت باید به آن توجه خاص داشته باشد و در صورت لزوم، با ارائه آئین‌نامه‌،‌ دستگاه‌ها را ملزم به رعایت حجاب كنند.

وی با اشاره به اینكه بحث حجاب و عفاف باید با جدیت پیگیری شود،‌ تصریح كرد: البته این اقدام از طرف دولت در حال پیگیری است و از آنجایی كه خواست مردم هم همین است باید ترویج فرهنگ حجاب و عفاف عملی شود تا شهد شیرین عفاف در جامعه به مردم چشانده شود كه البته محقق شدن این امر اراده مسئولان را می‌طلبد.

اصلانی، دوری از خدا و از بین رفتن كیان خانواده را از اثرات بی‌حجابی عنوان كرد و اظهار داشت: با توجه یه اینكه همه زیبایی‌ها در خانه تعریف شده و زن به عنوان گوهر زیبایی باید حافظ خانواده باشد،‌ اگر زنی فقط به فكر زیبایی و آشكار كردن زیبایی‌هایش در خارج از خانه باشد، ‌بعد از اینكه زیبایی خود را از دست داد و به سن پیری رسید،‌ دچار افسردگی می‌شود.

وی در ادامه این مطلب تأكید كرد: وقتی زنی به بی‌حجابی گرایش پیدا می‌كند،‌ در حقیقت از درجات معنوی فاصله می‌گیرد كه همین امر موجب تزلزل بنیان خانواده می‌شود.

 
طبقه بندی: اخبار، زن، آزادی و حقوق انسانی،
برچسب ها: بی حجابی، زنان بی حجاب، افسردگی و بی حجابی، خطر درکمین کیان خانواده،
ارسال در تاریخ 19 خرداد 89 توسط راه ناتمام
قالب وبلاگ