تبلیغات
راه ناتمام
راه ناتمام
ما پیروز خواهیم شد

"اگر هر مسلمان یک سطل آب بر روی اسرائیل بریزد اسرائیل را آب خواهد برد"


در باغ شهادت باز، باز است...

 بچه ها آماده باشید...


به بهانه ی نظر یکی از بزرگواران این مطلب رو مجددا به روز کردم...

پاسخ راه ناتمام به نظر 1:

اول- گفته بودید " شهادت این نیست که خودت را بندازی روی نارنجک .به این می گن خود کشی". باید بگم که این حرف در ابتدا درست به نظر میرسه اما اگر بیشتر فکر کنیم می فهمیم که این نوع شهادت دقیقا مخصوص شرایطی است که با هیچ چیز جز فدای جان نمی توان به دشمن ضربه زد و او را به عقب راند. شرایطی که سالهاست برادرانمان در فلسطین و غزه با ان مواجه اند.

 دوم- ما انقلاب را مدیون بی بی سی هستیم؟؟!!!!!! این طرز تفکر سطحی شما نشان دهنده ی بی خبری شما از تاریخ کشورتان است. توصیه می کنم به تاریخ مراجعه کنید. برای اگاهی خاطر شریفتان باید یاداوری کنم که( تنها در یک نمونه از خیانت های این شبکه) رمز شروع کودتای 28 مرداد32 را همین بی بی سی که فرمودید در ساعت 12 شب اعلام کرد و از همان لحظه کودتا آغاز شد...

سوم- انچه سال گذشته در تهران - و نه در شهرستان ها -  اتفاق افتاد، نتیجه بی عقلی و بلند پروازی امثال موسوی و کروبی بود. متهم ردیف اول این حوادث شخص موسوی و کروبی هستند. پس بهتر است که مرحمت کرده و آن عکس ها را برای حضرات ارسال کنید... البته این مقایسه بی خردانه غزه با تهران هم ناشی از همان تفکر سطحی شماست.  وگرنه آنچه که در غزه اتفاق افتاد و می افتد صدها برابر بدتر از آن چیزی هایی ست که در تهران شاهدش بودیم.

چهارم- من این عکس ها رو ندیدم پس نمی تونم قضاوت کنم. اما دفاع از مظلوم در هر حالی بر مسلمین واجب است... کمک کردن به مظلومین باید از خطوط اصلی حکومت اسلامی باشد. این یک اصل عقلانی و انسانی ست. که مورد تایید قرآن و سنت است. دلیل این همه اشفتگی شما به خاطر دفاع از مظلومین غزه و فلسطین چیست؟

پنجم- من هم معتقدم بخشی از جنبش سبز ایده است. اما این ایده نو نیست. این همان ایده ی کهنه و پوسیده ی جدایی دین از سیاست است که گنده تر از اینها سالهاست بی وقفه در شیپور آن می دمند.ایده ی سکولاریسم . ایده ی لیبرالیسم . ایده ی بهاییت ایده ی اسلام امریکایی و هزاران ایده ی دیگر همه و همه ایده های جنبش سبز است.

ششم- نظام انقلاب اسلامی بدون شک نظامی مقدس است. اما رهبر –هر کسی که باشد - فی ذاته فرد مقدسی نیست، مقام ولایتش مقدس است و این تقدس را از جانشنی امام معصوم کسب کرده است. (که البته درک این مسئله به کمی ازاد اندیشی و دوری از تعصب نیاز دارد.) بنابراین بهتر است دریافت غلط خود را از نظریه ولایت فقیه تصحیح کنید.

 
طبقه بندی: سیاسی،
برچسب ها: غزه، شهادت،
ارسال در تاریخ 28 خرداد 89 توسط راه ناتمام
قالب وبلاگ