تبلیغات
راه ناتمام
راه ناتمام
ما پیروز خواهیم شد

مدعیان دیروز خط امام  و توهین کنندگان امروز به قرآن و اسلام

این هم یک مصداق عینی از نفاق... توهین به قرآن زیر علم اسلام....

شبکه ایران: درست یک روز پس از آنکه میرحسین موسوی، در بیانیه ای پنج تروریست و بمبگذار اعدامی را "مظلومان" نامیده و به اجرای "حکم قرآنی قصاص" برای آنان اعتراض کرد، همسر وی هم با حمله به این نص نصریح قرآن، اعدام تروریست ها را  "خشونت بار" نامید.
زهرا رهنورد در یادداشتی که برای سایت ضد انقلابی جرس ارسال کرده، در اعتراض به اعدام پنج تروریستی که صدها تن از هموطنان را به شهادت رسانده و زخمی کرده اند، تاکید کرده است که "اصلاً چرا اعدام؟ چرا بدترین مجازات در حق انسانها و ملت اعمال شده است؟"
وی با حمایت از  شیرین علم هولی که به جرم بمب گذاری در تهران اعدام شده، این حکم قرآنی را خشونت دانسته و نوشته است: "آیا اعدام زنان و خشونت در حق لطیف ترین بندگان خدا، موجب سرافرازی حاکمیت است یا نشان ضعف و ذلت آن؟ و این درحالی است که به فرموده پیامبر، زن به ریحانه تشبیه می شود: «إنَّ النّساء ریحانة»"

رهنورد که چندی پیش رسما از حکم صریح اسلام درباره دیه انتقاد کرده و آن را "واپسگریانه" خوانده است، در ادامه جمهوری اسلامی را به "سرکوب اقلیتها و جوانان" متهم کرد و مدعی شد که اعدام تروریست ها در جهت تحریک اقلیت ها و تجزیه ملی است.
برچسب ها: منافق، رهنورد، توهین به اسلام، اعدام، موسوی، شیرین علم هولی،
ارسال در تاریخ 7 خرداد 89 توسط راه ناتمام
قالب وبلاگ