تبلیغات
راه ناتمام
راه ناتمام
ما پیروز خواهیم شد

فردی که نام او به عنوان یکی از بازداشت شدگان توسط سایت جنبش راه سبز منتشر شده بود، اعلام کرد که در ایران نیست و اصلا خارج از کشور زندگی می کند!

 سایت "جرس" که توسط برخی از حامیان آقای موسوی نظیر عطاالله مهاجرانی، محسن کدیور و فاطمه حقیقت جو و از خارج کشور اداره می شود، چندی پیش مدعی شد یکی از ماموران اطلاعاتی شاغل در بند امنیتی 240 زندان اوین، لیست دستنویس اسامی تعدادی از زندانیان سیاسی که در زندان اوین به سر می برند را در اختیار این رسانه قرار داده است.

در این لیست، بدون استناد به مدارک و شواهد قابل اتکا، نام، نام خانوادگی و اسم پدر چندین نفر ارائه شده است که نام فردی به نام "علیرضا رضایی" فرزند احمد، نیز به عنوان یکی از زندانیان در بند به چشم می خورد.

با این حال و پس از انتشار این لیست، "علیرضا رضایی" در وبلاگ خود اعلام کرد که بازداشت نشده و اصلا در ایران نیست و در خارج از ایران زندگی می‌کند!

وی که یکی از طنزنویسان حامی آقای موسوی محسوب می شود، در واکنش به درج نامش در لیست منتشر شده سایت جرس، در مطلبی طنز و کنایه آلود با عنوان «آقای جرس! علیرضا رضایی فرزند احمد منم!» که در وبلاگ شخصی اش منتشر شده است، ضمن تکذیب زندانی بودن خود، نوشت: "ما دیروز اعلام کردیم که از کشور خارج شده‌ایم و سایت جرس امروز اسم ما و پدرمان را به عنوان چهل و هفتمین اسم فاش شده و زندانی بند 240 اوین به تمام جهان اعلام کرده است!"

رضایی در این مطلب تصریح کرده است: "من دو ماه است که از کشور بصورت قاچاقی و از طریق کوهستان متواری شده ام و سایت جرس درباره زندانی بودن من دروغ می گوید".

به گفته کارشناسان و مسئولان امنیتی،‌ اقلیت فرقه سبز، پروژه "بازداشت سازی" را در راستای پروژه "شهید‌سازی" کلید زده است.

فرقه سبز چندماه پیش با کمک محافل بیگانه لیستی را منتشر کرد و مدعی شد که 72 نفر در جریان حوادث بعد از انتخابات کشته شده‌اند ولی به مرور اسامی اعلام شده، یکی پس از دیگری ابراز موجودیت می کردند. 
طبقه بندی: جنبش سبز،
برچسب ها: جرس، حامی موسوی جرس را رسوا کرد، لیست ذروغین بند 240 اوین، علیرضا رضایی،
ارسال در تاریخ 6 فروردین 89 توسط راه ناتمام
قالب وبلاگ